Masérský tým
+420 605 339 755

V našem studiu s našimi maséry se setkáte s láskou, pochopením, respektem, klidem, uvolněním, a pocitem naprostého bezpečí a radosti z prožívání prožitků vlastního těla. Vše co prožíváme je totiž více či méně spjaté i s naším tělem. Objevte nový rozměr relaxace, objevte ráj na zemi!

Hana

Jsem empatická a intuitivní žena, která miluje doteky a pohlazení. V prostředí s vůní aromatických tyčinek a svíček, kde zní tichá relaxační hudba pocítíte mé láskyplné doteky a obejmutí, které Tě dostanou do světa, kde čas neexistuje...

Martin

Tantrická masáž Vám pomůže objevit jiný svět, kde se čas stává pomíjivou součástí našich životů. Tantru nelze skutečně popsat slovy - každý z nás má jiné vnímání - tantra se musí prožít, kdo nezažije - neuvěří, že je možné být ve stavu kosmické blaženosti. Přijďte si odpočinout a zrelaxovat. S radostí a láskou Vás provedu, zasloužíte si to. Těším se na Vás.

Hledáme spolupracovnici

Hledáme spolupracovnici na tantrické masáže s pozitivním přístupem, příjemným vystupováním a zájmem o seberozvoj. Zkušenosti s masážemi a prací s energiemi výhodou. Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím info o sobě na masaze@brno-tantra.cz

Tantrická masérka je průvodkyní na cestě poznání, jejím uměním je obdarovat člověka dotykem, laskavým přijímajícím a léčivým. Každý dotyk darovaný s hlubokým pochopením a láskou je nesmírně léčivým balzámem pro tělo, ducha i duši člověka. Jejím uměním je probudit smysly, otevřít srdce, uvolnit potenciál životní energie, který má člověk v sobě. Dokáže pomoci poodkrýt člověku závoj tajemství posvátné sexuality, kdy skutečná tantrická masáž ve vás zanechá hluboký dojem a nepopsatelný zážitek. Pocit posvátnosti se střídá s pocitem vlastní síly. A to, co cítíte je probouzená energie, která proudí vaším tělem a přináší oživení a inspiraci.

Tantrická masérka je poslání.